22BET СОРАБОТНИЦИ - ВРВНА КАЗИНО ПРИДРУЖНА ПРОГРАМА

22Bet обложувалницата е врвен бренд помеѓу 22Bet придружните програми. Секој посетител може да ужива во големиот избор на натпревари на кои може да се обложува секојдневно. Сите обложувачи можат да најдат популарни типови на спорт за да се обложат, виртуелни спортови, временска прогноза и политика.

Овде можете да се обложувате од својот компјутер или својот паметен телефон, бидејќи имате достапна апликација која можете да ја превземете. Веб-страницата е адаптирана за било кој паметен телефон, таблет или друг уред. Оваа онлајн платформа се труди да ги забави корисниците секојдневно.

Придружи се на 22Bet Програмата на Соработници

Придружната програма нуди специјална можност преку соработката на 22Bet и нејзините партнери. Сите соработници добиваат целосни статистички податоци и најнови промотивни материјали кои можат да се искористат согласно вашите потреби.

На секој соработник му се овозможуваат најдобрите услови, така да, можете да очекувате да ги остварите своите цели со 22Bet партнерите. Придружи се на заедницата сега и заработи од зголемениот број на посети на веб-страницата!

РЕГИСТРИРАЈ СЕ И ДОБИЈ
Бонус за Добредојде до €/$ 300 На Спортско Обложување или Казино Регистрирај се Сега и Почни да Победуваш! ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

22BET ДОБРЕДОЈДЕ БОНУС ЗА НОВИ ИГРАЧИ

Во оваа обложувалница има многу промотивни понуди. Ќе можете да ги користите скоро сите секојдневно, но секако најдобрата понуда е бонусот за добредојде за новите обложувачи и другите играчи.

Добијте Бонус за Добредојде за да се Обложувате на Спортски Натпревари

Како прв чекор, потребно е да се регистрирате. Следно, треба да депонирате средства на вашата сметка и минималниот депозит изнесува 1 ЕУР. Вашиот бонус изнесува 122% во зависност од сумата која сте ја депонирале. Вашиот бонус автоматски ќе биде впишан на вашата сметка. Не заборавајте на барањата за обложување за да го добиете вашиот бонус. За да го овозможите бонусот треба да се обложите 5 пати во комбинациски облози во износот на бонусот.

Добијте Пари и Бесплатни Вртења за Коцкање во Казиното

Условите за казино добредојде бонусот се исти. Казино платформата нуди 100% бонус на вашиот депозит во износ до 300 ЕУР. Минималниот депозит изнесува 1 ЕУР. Треба да се обложите 50 пати во износ на бонусот за да овозможите користење на бонусот.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

РЕЦЕНЗИЈА НА 22BET ОБЛОЖУВАЛНИЦАТА

Оваа обложувалница има голем избор на понуди по која се разликува од останатите веб-страници за обложување. Воедно, можете да се обложувате на било кој спорт, а исто така, да се обложувате и на други настани како на пример, претседателски избори. Коефициентите се високи, а статистичките податоци се детални и ги задоволуваат сите очекувања на играчите!

Кои спортови се достапни за обложување?

What Sports are Available To Bet On?

Обложувалницата содржи голем избор на спортови вклучувајќи:

Нудејќи вака голем избор на спортови за обложување, би било штета за оваа спортска обложувалница да не ги нуди виртуелните спортови. Така да можете да се обложувате на најголемите видео игри како на пример – Counter Strike, Fortnite, Dota, Battlefield, League of Legends дури и Fifa.

Секако вредно е да се напомене една од најдобрите опции во 22Bet – можноста да се обложите во живо за време на натпреварот. Оваа можност го прави спортското обложување привлечно, бидејќи не сте лимитирани да се обложите пред почетокот на натпреварот.

Уживајте во Големиот Избор на Достапни Облози

Сите типови на облози се достапни за обложување во оваа обложувалница. Дури и некои светски платформи не го надминуваат бројот на понудите од оваа обложувалница кога зборуваме за разноликоста на типови на обложување.

22Bet е добар во:

Сите облози се достапни пред почетокот на натпреварот и за обложување во живо.

Обложувачки Лимити

Обложувањето може да биде лимитирано во зависност од спортот и лигата. На пример, за големите европски фудбалски првенства, лимитот е многу висок и во повеќето случаи нема максимален обложувачки лимит. За аматерските првенства, лимитот може да биде драстично намален на 100 ЕУР.

Минимален облог: 0.20 ЕУР

Максимална добивка: 600.000 ЕУР

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

РЕЦЕНЗИЈА НА КАЗИНО ИГРИТЕ

Ако сте во потрага по обложувачка веб-страница со голем асортиман на забава, нема да бидете разочарани доколку го одберете ова онлајн казино. Веб-страницата содржи библиотека на игри кои ја надминуваат бројката од 1000 различни игри. Тука ќе пронајдете игри од Microgaming, NetEnt, Amatic, Evolution Gaming, Playson и Habanero.

22Bet платформата ги нуди следните категории на игри: слот машини, слот машини со џекпот, игри на маса.

Казиното исто така овозможува да играте со дилери во живо преку квалитетна веб-камера. Можете да играте блекџек, покер, бакара и рулет во мод- во живо. Вие го бирате дилерот, типот на играта и масата, и секое има обложувачки лимит и свои посебности.

Да ги образложиме казино категориите подетално.

Варијации во Казино Игрите на Маса

Асортиманот на масите и игрите со карти не е голем, но тука се сите класични игри на среќа во различни верзии. Можете да играте американски, француски и европски рулет и некои помодерни варијанти. 22Bet нуди класичен блекџек, Пират 21, Atlantic, Multi Hand и др. Останатите игри се: бакара, Sic Bo, Red Dog, Punto Banco и преку 50 варијанти на видео покер.

Модерни и Класични Слот Машини

Како и повеќето онлајн казина, овде се обрнува внимание на слот машините кои се се популарни токму заради нивната едноставност. Категоријата на слот машини вклучува преку 300 класични модерни модели. Ова се некои од популарните игри:

Високо Рангирани Софтвер Провајдери

Како што веќе споменавме, онлајн казиното соработува со повеќе од 50 познати софтвер партнери, вклучувајќи ги BetSoft, Microgaming и NetEnt. 22Bet поседува и слот машини од помалку познати провајдери како: BGAMING, Belatra, Gamevy, Habanero, Platipus Gaming а постојано се додаваат и нови. Имате шанса да уживате во голем избор на слот машини со различни теми.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

РАЗЛИЧЕН ИЗБОР НА БАНКАРСКИ МЕТОДИ

Можете да користите повеќе од 200 методи да ја надополните вашата сметка или да ги повлечете своите добивки. Можете да користите е-паричници како Skrill или Paypal, Bitcoin паричникот, Visa банкарска картичка или PaysafeCard. Листата е долга и има многу методи, така да сигурно ќе најдете метода која ви одговара.

Методи за Повлекување

Особеност на 22Bet е брз трансфер на средства. Вашите добивки можете да ги повлечете веднаш, без да чекате одобрување од оператор. Штом ќе направите барање за повлекување, системот автоматски го одобрува плаќањето. Парите ќе ги добиете на сметката за неколку секунди.

Исто така, не морате да се грижите за сигурноста. Обложувалницата користи шифрирана технологија за заштита на вашите лични и банкарски податоци. Методите на плаќање се исто така безбедни и не мора да се грижите за вашите приватни податоци.

Банкарски Лимит

Минималниот износ на уплата е 0.2 ЕУР а максималниот износ на исплата е 600.000 ЕУР по облог. Како што можете да видите, понудата е крајно флексибилна па како почетниците и професионалците можат да се чувствуваат сигурни и комфорно.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

22BET АПЛИКАЦИЈА - ОДЛИЧНО РЕШЕНИЕ ЗА ВЉУБЕНИЦИТЕ ВО МОБИЛНОТО ОБЛОЖУВАЊЕ

Благодарение на мобилните уреди, сега може да се обложувате директно преку вашиот паметен телефон или таблет. Процедурата е едноставна, се што ви е потребно е следното:

Исто така, можете да вршите уплата, барате исплата и да гледате натпревари.

Користете ја Мобилната Веб-страница

Доколку обложуважите не сакаат да ја превземат мобилната апликација, 22Bet нуди директен пристап до нивната веб-страница преку мобилниот пребарувач. Автоматски ќе бидете префрлени на мобилната верзија на веб-страницата каде што можете да се обложувате и да ги користите сите достапни опции на ист начин како од вашиот компјутер.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

КОРИСНИЧКА ПОДДРШКА - НАЈДОБАР МЕТОД ЗА КОНТАКТ

22Bet корисничката поддршка се грижи за своите корисници. Корисничката поддршка работи 24/7, така да можете да ја контактирате во било кое време. Клиентите можат да се обратат со прашање или да пријават проблем преку праќање на електонска пошта или со пораки во живо. За жал корисничката подршка засега не е достапна телефонски, но останатите опции можат да ги задоволат потребите на клиентот.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

КАКО ДА СЕ РЕГИСТРИРАТЕ?

Процедурата за регистрација е мошне едноставна:

Можете да се регистрирате и преку вашиот профил на социјалните медии. Ово метод на регистација е побрз. Се што треба да направите е да го притиснете соодветното копче. Кога процедурата ќе заврши, можете да се поврзете на вашата сметка во обложувалницата преку социјалните мрежи и да одберете валута за да се обложувате.

Внимание! Што и да одберете, вашата сметка за обложување треба да се верификува. Треба да доставите скенирана копија на вашата лична карта или патна исправа да докажете дека сте полнолетни односно постари од 18 години.

Врвна обложувалница • 94% Оцена од Обложувачите • ⭐⭐⭐⭐⭐

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА