22Bet App: Преземете ја Aпликацијата во Македонија

22Bet е обложувалница со голем избор на спортови на кои можете да се обложите и ги покрива сите поголеми спортски натпревари. Освен обложување, 22Bet е и онлајн казино со илјадници слот машини, игри и игри во живо. Исто така, веб-страницата е оптимизирана за мобилен телефон и апликацијата е достапна за iOS и Android оперативни системи. Ако правилно ја превземете, добивате пристап до сите спортски натпревари и игри, илјадници награди и методи на плаќање. Продолжете да читате за начинот на користење на оваа апликација на вашиот паметен телефон или таблет.

МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА ЗА iOS - КАКО ДА ЈА ПРЕВЗЕМЕТЕ?

Апликацијата е достапна на App Store, но исто така можете да ја преземете од официјалната веб-страница. Во суштина, апликацијата може да се инсталира на сите iOS уреди со ажуриран оперативен систем. Кога ќе ја превземете апликацијата од веб-страницата, треба да кликнете на линкот за инсталација и да ги следите упатствата. На стандарден паметен телефон ќе му треба помалку од три минути и малку слободен простор за инсталирање на апликацијата. Треба да се пријавите на апликацијата првиот пат кога ќе ја отворите, но после тоа апликацијата ќе ги запамети информациите од вашата сметка.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

22BET АПЛИКАЦИЈА ЗА ANDROID УРЕДИ

Верзија од оваа апликација е достапна на Google Play. Без разлика дали имате постар или нов Android паметен телефон, апликацијата ќе работи без никакви застои. Корисниците на Android уредите, апликацијата можат да ја превземат и од официјалната веб-страница. Апликацијата е дизајнирана да ви овозможи брз пристап до сите функции на веб-страницата.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

22BET МОБИЛНА ВЕРЗИЈА НА ВЕБ-СТРАНИЦАТА

Ако вашиот мобилен уред нема доволно простор, можете да пристапите на веб-страницата преку вашиот мобилен пребарувач. Пребарувачите кои ја подржуваат HTML5 технологијата ви овозможуваат да учевствувате во спортско обложување. Исто така, ви овозможуваат да играте во казиното или да играте на виртуелна маса со дилери во живо. Мобилната веб-страница е лесна за навигација со сите спортски натпревари излистани на средината на главната страница. Останатите опции на обложувалницата се лоцирани на врвот на страницата.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ БОНУСИ ЗА КОРИСНИЦИТЕ НА МОБИЛНАТА АПЛИКАЦИЈА

Сите бонуси можете да ги прочитате на страницата „Бонуси“ на официјалната веб-страница. Сите промоции имаат различни услови, но во основа се исти. Потребно е да се регистрирате, да депонирате средства на сметката и да се обложувате. Добивате награди во кеш, бесплатни облози и бесплатни вртења. Многу од бонусите, како на пример, надополнувања и попусти може да се користат на неделно ниво.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

СПОРТСКИ ОБЛОЗИ ОД ВАШИОТ МОБИЛЕН УРЕД

Ако се обидеме да ги напоменеме сите спортови кои ви се достапни, би ни требало многу испишани страници. На кратко, сите популарни дисциплини и спортови ви се достапни. Можете да се обложувате на спортови, витуелни спортови, политички и социјални настани и многу друго. Обложувалницата ги покрива сите големи лиги, како на пример, NBA. Можете да се обложувате и преку вашиот уред. Сите опции на веб-страницата се компатибилни со таблети и паметни телефони.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

КАЗИНО ИГРИ КОИ СЕ СЕКОГАШ НА ДОФАТ

Апликацијата има илјадници казино игри лесни за навигација преку вашиот телефон или таблет. Можете да играте на слот машина, игри на маса или игри во живо. Сето тоа е достапно од сите уреди дури и ако е во прашање уред со постар хардвер. Најважно е оперативниот систем да е ажуриран.

Апликацијата содржи преку 70 софтвер програми. Впишувајќи го името на провајдерот во полето за пребарување, ќе ги пронајдете сите игри од бараната компанија. Игрите со дилери во живо се исто така импресивни. Интеренет конекцијата е доволна да отпатувате во вистинско казино, да играте со дилер во живо и против други луѓе. Играта се одвива во специјализирано студио кои изгледа како модерно казино.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

22BET МИНИМАЛНИ ПОТРЕБИ НА ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ

Секој уред кој ја подржува HTML5 технологијата би требало да ја подигне веб-апликацијата. Веб апликацијата не го оптоварува вашиот оперативен систем, така да, и постар модел на телефон би требало да ги овозможи сите функции. Потребен ви е само складиштен простор и екран на допир. Изгледот на апликацијата ќе се прилагоди на големината на вашиот уред. Како алтернатива, можете да го користите и вашиот мобилен пребарувач да пристапите на веб-страницата.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

КАКО ДА ЈА ИНСТАЛИРАТЕ 22BET АПЛИКАЦИЈАТА?

Процесот на инсталирање е едноставен и унифициран за сите корисници:

Пристапете на веб-страницата, кликнете на копчето за инсталација кое се наоѓа на горниот десен агол на веб-страницата и следете ги упатствата. Можеби ќе треба да дозволите пристап на непознати апликации во вашите поставки.

Уште еднаш, превземете ги документите од веб-страницата и следете ги упатствата за инсталација. Да напоменеме, не сите iOS уреди дозволуваат инсталирање на апликацијата. Како алтернатива, можете да го користите вашиот Safari пребарувач.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

ДЕПОЗИТ И ПОВЛЕКУВАЊЕ НА СРЕДСТВА - МЕТОДИ НА 22BET МОБИЛНАТА ОБЛОЖУВАЛНИЦА

Мобилните корисници можат да ги користат истите методи како и корисниците кои се обложуваат од својот компјутер. Освен тоа, мобилните обложувалници ги заштитуваат вашите податоци користејќи модерни техники на шифрирање.

Листата на банкарски опции е голема и вклучува користење на кредитни картички, е-паричници, е-ваучери, припаид картички, банкарски трансфер и криптовалути:

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

КОРИСНИЧКА ПОДДРШКА ЗА МОБИЛНА АПЛИКАЦИЈА

22Bet има корисничка подршка која зборува англиски јазик и многу други јазици. Само кликнете на копчето за разговор во живо на долниот десен агол на страницата и пратете порака на тимот за поддршка. Исто така, можете да испратите емаил, меѓутоа ќе треба повеќе време за одговор.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

Најчесто Поставувани Прашања