22Bet: Бонуси и шифри во Македонија

Тимот на 22Bet обложувалницата ги зема во предвид интересите на различните играчи додека го развиваше својот одличен бонус програм. Добредојде и депозит бонуси, роденденски подароци, подобрени услови за експресно обложување, и бесплатни вртења се само дел од бонусите. Секоја промоција има свои специфични услови, и повеќето од понудите имаат правила за обложување за да се добие бонусот. Благорадение на тоа, повеќето играчи ја преферираат обложувачката платформа.

МАКСИМАЛНО ИСКОРИСТЕТЕ ГО БОНУСОТ ЗА ДОБРЕДОЈДЕ

Бонусот за регистрација ќе го добиете откако ќе ги пополните сите барани информации во секцијата од Вашата сметка. Внимавајте на правилата за бонусот! Секој поле мора да биде пополнето инаку може да ја изгубите шансата за добивање на бонусот.

Откако ќе се пополнат сите празни полиња, играчот треба да избере банкарски метод и да депонира средства. Сумата на бонусот е еднаква на депонираната сума. Пример, ако корисникот депонира 1ЕУР/УСД, сумата од бонусот ќе изнесува 1ЕУР/УСД. Ако клиентот депонира 50 ЕУР/УСД, обложувалницата ќе го награди со истата сума. Максималниот бонус е 122 ЕУР за спортско обложување и 300 ЕУР за казиното.

Да Ви олесниме, овде може да ги прочитате инструкциите за добивање на бонусот за добредојде.

Како Да Добиете Бонус за Спортско Обложување

Додатна забелешка: Клиентите треба да обрнат внимание на уште еден фактор во однос на условите на бонусот за регистрација. Тимот на обложувалницата препорачува да не се донесуваат избрзани одлуки и да се обложувате на селекции кои немаат добра шанса за победа.

Како да го Добиете Добредојде Бонусот за Коцкање во Казино?

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

ИСКОРИСТЕТЕ ГИ СИТЕ МОЖНИ ПРОМОТИВНИ КОДОВИ

22Bet бонус кодовите ви помагаат да заштедите пари за обложување и да ги инвестирате во купувања. Неколку промотивни кодови имаат големи попусти и обично се со краток рок. Така да, ако играчот има валиден купон, подобро е да се искористи веднаш.

Како да ги искористите промотивните купони? Едноставно копирајте го кодот и

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

НЕДЕЛНИ БОНУСИ ЗА ПОСТОЈНИТЕ ИГРАЧИ

22Bet платформата обезбедува многу бонуси и голем број на промоции секојдневно за постојните корисници.

Бонус Надополнување Секој Петок

Одлична шанса да го зголемите депозитот е да играте во петок, и да добиете до 100 ЕУР на вашиот депозит како бонус надополнување. И новите корисници, како и постојните имаат право на бонусот за надополнување.

Ако сумата на бонусот не преоѓа 100 ЕУР, играчот добива 100% депозит, но само во петок.

Да го добиете овој бонус, доволно е да ја надополните сметката со сума од 1 ЕУР. Секој петок играчот има право само на еден бонус надополнување.

Важно е да не заборавите дека клиентот има само 24 часа да го искористи овој бонус и да се обложи. Иако сумата на овој бонус не е голема, би било добро да го искористите. Предноста на овој бонус е во неговата едноставност. Не треба многу за да го добиете и да се обложите.

Бонус за Серија Губитнички Облози

22Bet обложувалницата подготви три вида на бонуси за серија од 20 губитнички облози. Првиот е 3000 бонус поени за облог од најмалку 2 УСД. Вториот тип е 6000 бонус поени за минимален облог од 5 УСД. Последниот обезбедува 10000 бонус поени за минимален облог од 10 УСД.

Бесплатни Вртења Секој Ден

Секој ден коцкарите можат да учествуваат во возбудувачки мини казино трки. Играчите треба да играат одредени слот машини и да завршат одредени задачи, како на пример да соберат одредена сума на победи. Најдоброто во оваа понуда е што нема потреба да ги обложите добивките. Бесплатните вртења се одличен бонус за оние кои што веќе играат на слот машините.

Роденденски Бонус

Сите луѓе ја сакаат прославата на својот роденден. Играчите не самошто добиваат подароци од пријателите, туку и платформата подготвува подароци за славениците. Обложувалницата доделува на секој обложувач 500 бонус поени. Играчите немаат потреба да го контактираат тимот претходно за да го добијат бонусот. Поените се внесуваат автоматски на роденденот на клиентот. Поените можат да се заменат за некои убави и забавни работи во продавницата.

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

ОПШТИ БОНУС ОГРАНИЧУВАЊА

22Bet поставува максимален лимит на бонусот, и ова е една од причините зошто играчите понекогаш добиваат помал бонус од очекуваниот. На пример, првиот депозит бонус е еднаков на 100% од депозитот, ако депозитот не ја надминува сумата од 100 ЕУР. Така да, ако корисникот депонира 150 ЕУР, тој/таа ќе добие бонус од 100 ЕУР.

Услови и Правила на Промоциите

Секој тип на бонус има свои услови и правила. Бонусот и сите добивки ќе бидат поништени ако правилата не се исполнат. 22Bet некогаш спороведува рестрикции на играчите за кои се сомнева дека вршат измамнички активности, вклучувајќи ги и оние со бонусите.

Обложувањето дава можност за навистина импресивни добивки, затоа правилата на бонусите се стриктни. Препорачуваме играчите да ги прочитаат правилата пред да побараат бонуси.

Еве некои препораки за идните играчи:

ПРИДРУЖИ СЕ СЕГА

Најчесто Поставувани Прашања